Penzión In

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión In Vám ponúka štýlové ubytovanie v meste Trenčín s výbornou reštauráciou. Areál nášho penziónu sa rozkladá na ploche 5 520 m2. Na tejto ploche sa okrem dvoch budov nachádza nielen veľké parkovisko, ale aj upravená vidiecko romantická záhrada s jedným jazierkom a jednou vodnou nádržou, do ktorej doteká voda umelým potôčikom. Záhrada je osvetlená a je na nej alebo v jej tesnej blízkosti možnosť posedieť si osamote, s priateľmi alebo s kolektívom či obchodnými partnermi na pergole alebo v zimnej záhrade, prípadne priamo pri jazierkach. Stolovanie alebo grilovanie v tomto prírodnom prostredí je len otázka dohody počtu osôb a spôsobu obsluhy a servírovania.
Celková kapacita Penziónu In je 70 osôb. Hostia majú možnosť ubytovania v izbách, apartmánoch a štúdiách kategórií ***LUX, **MEDIUM a *MINI. Izby sú zariadené v rôznych farbách a štýloch, takže si tu každý príde na svoje.
Súčasťou penziónu je reštaurácia s vynikajúcou kuchyňou, a tiež fitness centrum. Naše ubytovacie zariadenie je vhodné na usporadúvanie svadieb, rodinných osláv, školení, firemných akcií a rôznych ďalších eventov. V prípade záujmu zabezpečíme celodennú starostlivosť o Vašich domácich miláčikov.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Trenčín (Trenčiansky kraj)

GPS: 48,90972 18,054239

Kontakt

Adresa: Zamarovská 129/62, Trenčín, 911 05

Telefón: +421 910 121 416

Email: info@penzionin.sk

Web: http://www.penzionin.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penzionin.sk/cenniky/cennik06.html

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 70

Vybavenie: Fitness, Bazén, Detské ihrisko, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Počet spální: 16

Počet kúpeľní: 12

Počet WC: 14

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií