Penzión Družba

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Vitajte v Penzióne Družba v Bojniciach. Ponúkame Vám kvalitné a pohodlné ubytovanie v rekreačnej oblasti mesta Bojnice vzdialenej 15 minút pešej chôdze od centra mesta Bojnice, Bojnického zámku a ZOO Bojnice. Penzión je situovaný v krásnom prírodnom prostredí, ktoré ponúka široké športové využitie. Je vhodný pre rodiny s deťmi a pre ľudí, ktorí hľadajú aktívny odpočinok.
Penzión disponuje ubytovacou kapacitou 48 lôžok, 20 prísteliek a 2 detské postieľky (pre deti do 2 rokov). Izby sú štrukturované nasledovne: 16 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky, 4 apartmány pozostávajúce z dvoch samostatných dvojlôžkových izieb a obývacej izby. Každá izba je vybavená televíznym prijímačom s káblových príjmom, chladničkou a kúpeľňou s WC. Exteriér penziónu pozostáva z letnej terasy, kde si môžete vychutnať pohár vína, kávy či chladeného nápoja počas letných dní. Hneď pod terasou je nekryté parkovisko, ktoré Vám ponúkame bezplatne. Hosťom je k dispozícií otvorené vstavané ohnisko a dláždený areál využiteľný na športové hry a grilovanie. (Náčinie na grilovanie a opekanie ponúkame na vyžiadanie na recepcii penziónu.)
Penzión Družba ponúka svojim hosťom aj možnosť stravovania. Nachádza sa tu jedáleň s terasou v spojení so spoločenskou miestnosťou vhodnou na usporadúvanie eventov rôzneho druhu, a tiež kaviareň.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Prievidza (Trenčiansky kraj)

GPS: 48,787909 18,57873

Kontakt

Adresa: Rekreačná 1478, Bojnice, 972 01

Telefón: +421 46 540 21 13

Email: penzion@druzba.sk

Web: http://www.druzba.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.druzba.sk/aktualny-cennik/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 14,00 €

Max. počet osôb: 68

Vybavenie: TV na izbe, Reštaurácia, Grill, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 16x2+1; 4xAPT (2x2, +1)

Počet spální: 24

Počet kúpeľní: 20

Počet WC: 20

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií