Hotel Magura

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Hotel Magura je situovaný v regióne Horná Nitra, v meste Prievidza. Ubytovanie ponúka v jednolôžkových, dvojlôžkových a trojlôžkových izbách rôzneho štandardu. Na každej izbe sa nachádza televízor, možnosť bezdrôtového pripojenia na internet (WiFi) a vlastná kúpeľňa s WC. Návštevníkom je k dispozícii i spoločenská miestnosť s televízorom.
Súčasťou hotela je reštaurácia s bohatou ponukou jedál, tiež letná terasa, bar a kaviareň. Reštaurácia je vhodná na usporadúvanie svadobných hostín, rodinných osláv, firemných akcií a iných eventov.
Hotel Magura ponúka možnosť bezplatného ubytovania domácich miláčikov.
Okolie hotela ponúka viacero možností aktívneho trávenia voľného času. V mestečku Bojnice vzdialenom necelé 2 km nájdete zámok, zoologickú záhradu a termálne kúpalisko, približne 5 km od Prievidze sa nachádza Hornonitriansky banský skanzen. V zime sú v okruhu cca 10 km v prevádzke 2 lyžiarske strediská, stredisko Ski TMG Poruba a stredisko Cigeľ.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Prievidza (Trenčiansky kraj)

GPS: 48,772887 18,604617

Kontakt

Adresa: Námestie J. C. Hronského 2, Prievidza, 971 01

Telefón: +421 915 764 060

Email: hotelmagura@gmail.com

Web: http://www.hotelmagura.com/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.hotelmagura.com/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 12,00 €

Vybavenie: TV na izbe, Reštaurácia, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií