Horská chata Kmínek

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Horská chata Kmínek je situovaná na slovensko-českej hranici, na hrebeni Kysuckých Beskýd v nadmorskej výške 872 m n. m., približne 5 km od hraničnej obce Makov.
Chata je zvyčajne sezónne otvorená, ale svoje služby poskytuje aj mimo hlavných sezón. To dovoľuje návštevníkom vychutnať si krásy beskydskej prírody aj na jar a jeseň. V lete si naši hostia môžu užívať prechádzky alebo aj dlhšie túry po okolí, ktoré priam očaria svojou rozmanitosťou a krásou s nádhernými výhľadmi do širokého okolia. V zime môžu návštevníci využiť lyžiarsky vlek situovaný len 30 m od chaty, alebo tiež udržiavanú bežkársku trať po horskom hrebeni, ktorá je prepojená s inými trasami.
Ubytovacia kapacita Horskej chaty Kmínek je 36 lôžok. Izby v našom zariadení sú rozdelené do dvoch kategórii. Do prvej kategórie spadajú štvor a päťlôžkové izby so spoločným sociálnym zariadením. Do druhej kategórie spadajú dve dvojposteľové izby s vlastným sociálnym zariadením, sprchou a TV. K dispozícii je aj prístelka a je možný pobyt aj s malými domácimi zvieratami. Stravovanie na chate je zabezpečené v našej reštaurácii s výbornou domácou kuchyňou.
Návštevníci chaty môžu využiť nekrytý bazén o rozmeroch 20 x 12 x 1,7 m a vyhrievaný kúpací sud v ktorom môžete relaxovať aj v mrazivom počasí. Podvečer ponúkame možnosť posedenia pri ohníčku v našom altánku s ohniskom a grilom, ktoré sú voľne k dispozícii. Vďaka detskému ihrisku je zariadenie vhodné pre rodiny, ale aj pre školy a iné organizované skupiny.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Čadca (Žilinský kraj)

GPS: 49,395135 18,450148

Kontakt

Adresa: Makov 70, Makov, 023 56

Telefón: +421 905 815 190

Email: info@chata-kminek.sk

Web: http://www.chata-kminek.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.chata-kminek.sk/sk/cenik

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 6,50 €

Max. počet osôb: 38

Vybavenie: Bazén, Detské ihrisko, Reštaurácia, Krb, Grill, Domáce zvieratko

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 4x2, 1x2+1, 3x4, 3x5

Počet spální: 11

Počet kúpeľní: 4

Počet WC: 3

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií