Chata Gazárka

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chatu Gazárka nájdete v záhorskej rekreačnej oblasti Gazárka, v krásnom a tichom prostredí borovicového lesa, len kúsok od obľúbeného prírodného kúpaliska. Na svoje si tu prídu priaznivci letnej rekreácie pri vode, ale aj rybári, hubári a milovníci prírody. Lokalita je ideálnym východiskom výletov do neďalekých Malých Karpát, v blízkom okolí nájdete i historické mesto Skalicu či hlavné mesto Bratislavu. Ďaleko to nie je ani do Viedne či na Moravu.
Chata má celkovú kapacitu 9 osôb. Nachádza sa v nej jedna trojlôžková spálňa, jedna štvorlôžková spálňa a spoločenská miestnosť s podestou, na ktorej sa vyspia ďalšie dve osoby. V spoločenskej miestnosti sú aj krbové kachle, televízor a posedenie. Jedlá si návštevníci môžu pripravovať v plne vybavenej kuchynke s elektrickým sporákom, elektrickou rúrou, chladničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. V chate sa, samozrejme, nachádza i kúpeľňa so sprchovým kútom a WC.
Hosťom Chaty Gazárka je k dispozícii terasa s posedením, záhrada s vonkajším krbom, grilom a ohniskom vhodným na opekanie či varenie kotlíkového gulášu. Na deti čaká hojdačka. Parkovanie je možné priamo pri objekte.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Senica (Trnavský kraj)

GPS: 48,62904 17,13819

Kontakt

Adresa: Gazárka 145, Šaštín-Stráže, 908 41

Telefón: +421 908 390 175

Email: annaknapcova@centrum.sk

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 9

Vybavenie: Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 6

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 1x3, 1x4, +2

Počet spální: 2

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií