Chata Bery a Chata Mery

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chaty Bery a Mery sú situované v peknom prostredí rekreačnej oblasti Gazárka pri mestečku Šaštín-Stráže. Obklopuje ich zmiešaný les a niekoľko jazier vyžívaných na kúpanie, vodné športy a rybárčenie. V oblasti sú tenisové kurty, ihrisko na plážový volejbal, reštaurácia a zariadenia rýchleho občerstvenia. Na svoje si tu prídu priaznivci hubárčenia a cykloturistiky, v zimnom období tiež bežkári a milovníci korčuľovania na prírodnom ľade.
Chata Bery (č. 154) ponúka ubytovanie pre maximálne 12 osôb. Nachádzajú sa v nej 3 spálne, spoločenská miestnosť s krbom a televízorom, plne vybavená kuchyňa s plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu a chladničkou s mrazničkou. Samozrejmosťou je kúpeľňa a 2 WC. Pred chatou je návštevníkom k dispozícii posedenie s ohniskom. Chata je vzdialená asi 12 minút pešej chôdze od jazera a reštaurácie.
Chata Mery (č. 43) má maximálnu kapacitu 12 osôb. Nachádzajú sa v nej 3 spálne, spoločenská miestnosť, krb, 2 televízory, plne vybavená kuchynka, kúpeľňa a 2 WC. Na dvore je zastrešený altánok, miesto na opekanie a osviežujúca vonkajšia sprcha. K jazeru a reštaurácii sú to z chaty len 3 minúty pešej chôdze.
Obe chaty sú vhodné pre rodiny s deťmi, skupiny priateľov, oslavy, školenia či firemné akcie.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Senica (Trnavský kraj)

GPS: 48,624008 17,139481

Kontakt

Adresa: Rekreačná oblasť Gazárka 154, Šaštín.Stráže, 908 41

Telefón: +420 724 420 046

Email: info@beryland.cz

Web: http://www.beryland.eu/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.beryland.eu/stranky/cenik.html

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 9,50 €

Max. počet osôb: 24

Vybavenie: Kuchynka, Krb, Grill

Min. počet osôb na noc: 5

Min. počet nocí: 2

Počet spální: 6

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 4

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií