Chata a Zrub pod Končitou

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ak hľadáte miesto mimo hlavných dovolenkových trás a veľkých skupín hlučných turistov, na ktoré môžete ujsť pred každodennými starosťami, ste na správnej adrese. Užite si čaro pokojnej prírody, načerpajte energiu a zhoďte zo seba všetok zhon a stres. Chata pod Končitou a Zrub pod Končitou sú situované na úpätí Vtáčnika, najvyššieho vrchu hornej Nitry, v prekrásnej Gepňárovej doline. Obe zariadenia sú od seba vzdialené cca 60 metrov.

Chata pod Končitou

Prízemie Chaty tvorí reštaurácia v poľovníckom štýle s príjemnou atmosférou a vôňou dreva. Na prvom poschodí sa nachádza turistická ubytovňa vhodná skôr pre menej náročných turistov. V ponuke sú tri dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek, ktoré majú spoločné sociálne zariadenie a sprchu, a tiež jedna šesťlôžková izba so štyrmi prístelkami, ktorá má vlastné WC, sprchu a balkón. V spoločnej miestnosti na poschodí sa nachádza TV.
Ubytovaným hosťom ponúkame stravovanie formou plnej penzie alebo polpenzie. V ponuke sú tiež samostatné raňajky.
K dispozícii je i vonkajšie ohnisko, trávnaté ihrisko, hojdačky, pieskovisko a záhradný domček pre deti.

Zrub pod Končitou

Zrub pod Končitou je určený pre náročných návštevníkov, rodiny s deťmi či skupiny do 10 ľudí. Na prízemí sa nachádza veľká obývačka s kozubom a jedálenským stolom spojená s plne vybavenou kuchyňou, a tiež toaleta so sprchovacím kútom a veľká vonkajšia terasa s posedením. Na poschodí sú dve izby – jedna dvojlôžková s dvomi prístelkami a balkónom, druhá štvorlôžková s prístelkou a francúzskym balkónom. Okrem toho sa na poschodí nachádza kúpeľňa s vaňou a WC.
Ubytovaným hosťom ponúkame stravovanie v neďalekej chate formou plnej penzie alebo polpenzie. V ponuke sú tiež samostatné raňajky.
K dispozícii je i vonkajšie ohnisko, trávnaté ihrisko, hojdačky, pieskovisko a záhradný domček pre deti (taktiež pri Chate).

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Prievidza (Trenčiansky kraj)

GPS: 48,649395 18,587014

Kontakt

Adresa: Rekreačná oblasť Píly, Kamenec pod Vtáčnikom, 972 44

Telefón: +421 46 546 55 27

Email: chata.koncita@gmail.com

Web: http://chatapodkoncitou.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://chatapodkoncitou.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,50 €

Max. počet osôb: 31

Vybavenie: Detské ihrisko, Kuchynka, Reštaurácia, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 3x2+2; 1x6+4 1xCH (1x2+2, 1x4+1)

Počet spální: 6

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 4

Počet WC: 4

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií