Chata 404

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chata 404 Vám ponúka komfortné ubytovanie v jednej z najnavštevovanejších obcí Vysokých Tatier – v Starej Lesnej. Na prízemí chaty sa nachádzajú dve izby (spálne) a kompletne vybavená kuchyňa s posedením, ktorá je prepojená s priestrannou spoločenskou miestnosťou. V podkroví sú ďalšie dve izby (spálne) a malá kuchynka s dresom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnnou rúrou. Všetky štyri izby (spálne) sú trojlôžkové, vybavené televízorom so satelitom a majú vlastné sociálne zariadenia. V objekte je možnosť pripojenia na internet (WIFI). Chata je dobre prístupná, parkovanie je zabezpečené priamo v jej oplotenom areáli.
Okolie objektu ponúka mnoho možností tak v lete, ako aj v zime. Nachádzajú sa tu lyžiarske strediská i aquaparky (Thermal Park Vrbov a Aquacity Poprad - cca 12 km). Len 3 km od chaty (v Tatranskej Lomnici) sa nachádza stanica lanovky na Skalnaté pleso. Približne 1 km od chaty je zastávka električky (zubačky) do Starého Smokovca, z ktorého sa možno vybrať na Hrebienok tvoriaci vstupnú bránu k tatranským vysokohorským chodníkom.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Kežmarok (Prešovský kraj)

GPS: 49,145829 20,28909

Kontakt

Adresa: Stará Lesná 404, Stará Lesná, 059 52

Telefón: +421 908 826 063

Email: patrik.sidor@gmail.com

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 12

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 4x3

Počet spální: 4

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 4

Počet WC: 4

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií