Chalupa Kľak

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chalupa Kľak sa nachádza v žarnovickom okrese na úpätí pohoria Vtáčnik v malebnej obci Kľak. Táto oblasť je rajom pre turistov. Vrcholy Vtáčnika a pekná príroda láka priaznivcov turistiky počas celého roka. V zimnom období si môžete zalyžovať v obci Ostrý Grúň (1 km) kde nájdete 600 m dlhý vlek pre menej náročných lyžiarov. Pokročilí lyžiari si výborne zalyžujú v lyžiarskom stredisku Kollárová 5 km od Kľaku. Na výlet sa oplatí vydať do Banskej Štiavnice i do Svätého Antona (poľovnícke múzeum).

Chalupa má kapacitu 16 lôžok. Ubytovať sa môžete v jednej trojlôžkovej izbe, v jednej trojlôžkovej izbe s možnosťou prístelky, v jednej štvorlôžkovej izbe a v jednej päťlôžkovej izbe. Na trávenie voľných chvíľ je určená spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, satelitom, DVD prehrávačom a HiFi zostavou. Chutné jedlo si môžete pripraviť v plne zariadenej kuchyni s plynovým sporákom s rúrou, chladničkou, mrazničkou, mikrovlnkou, grilom a varnou kanvicou. Samozrejmosťou sú dve kúpeľne s toaletami.

V pekne upravenom dvore si môžete posedieť v altánku, grilovať, opekať a relaxovať pri kávičke, či dobrom jedle. Ak Vám bude dlho, zahráte si stolný tenis, ruské kolky alebo sa vykúpete vo veľkom záhradnom bazéne (6m dĺžka x 3m šírka x 1,5m hĺbka), ktorý patrí medzi najväčšie atrakcie celej chaty. Najmenšie ratolesti sa potešia detskému bazéniku a pieskovisku.

Príďte relaxovať do Kľaku, celá chata bude len Vaša. Chalupa ponúka ideálnu dovolenku rodinám s deťmi aj skupinkám priateľov a známych. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Žarnovica (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,58316 18,64413

Kontakt

Adresa: Kľak 10, Kľak, 966 77

Telefón: +421 908 941 502

Email: tibor.holcz@centrum.sk

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 9,00 €

Max. počet osôb: 16

Vybavenie: Bazén, Detské ihrisko, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Parkovisko bezplatné, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 8

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 1x3, 1x3+1, 1x4, 1x5

Počet spální: 4

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií