Ubytovanie A1 Štart

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ubytovňa A1 Štart poskytuje príjemné ubytovanie v krásnom prostredí Vysokých Tatier, v osade Starý Smokovec. Vďaka skúsenostiam, vybaveniu a ochotnému personálu dokáže uspokojiť aj náročnejšiu klientelu.
Zariadenie má vynikajúcu polohu. Nachádza sa kúsok od centra Smokovca, vďaka čomu máte takpovediac poruke všetky okolité služby – stravovacie zariadenia, zastávku tatranskej elektrickej železnice, lanovku na hrebienok, nástupné stanovištia turistických chodníkov i lyžiarsky svah.
Ubytovňa A1 Štart je nadštandardne zariadená. Nachádzajú sa v nej jedno-, dvoj- a štvorlôžkové izby. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC. Návštevníkom je k dispozícii plne vybavená kuchynka a spoločenská miestnosť s televízorom. V objekte je bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi). Športovci ocenia menšiu posilňovňu v suteréne. V exteriérových priestoroch sa nachádza altánok s možnosťou posedenia na čerstvom tatranskom vzduchu a grilovania.
Súčasťou ubytovne je unikátna atrakcia, prvá a zatiaľ jediná svojho druhu na Slovensku – sánkarský štartovací trenažér. Návštevníci majú možnosť vyskúšať si toto zariadenie celoročne – v lete sa jazdí na kolieskových saniach, v zime na ľadovej dráhe.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,137378 20,221748

Kontakt

Adresa: Starý Smokovec 18074, Vysoké Tatry, 062 01

Telefón: +421 905 970 041; +421 908 322 071

Email: sane@stonline.sk

Web: http://a1-start.webnode.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://a1-start.webnode.sk/sluzby/rezervacia-cennik/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 14,00 €

Max. počet osôb: 15

Vybavenie: Fitness, Kuchynka, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x1, 2x2, 2x2+1, 1x4

Počet spální: 6

Počet kúpeľní: 6

Počet WC: 6

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií