Šport Hotel Ostrov

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Šport Hotel Ostrov nájdete v športovo-rekreačnom areáli Ostrov v Trenčíne-Zamarovciach. Lokalita poskytuje ideálne podmienky na rekreáciu a športovanie v tichom a pokojnom prírodnom prostredí, zároveň však len 5 minút chôdze od centra mesta.
Šport Hotel Ostrov pozostáva z ubytovacej časti a spoločenských miestností. V ubytovacej časti s celkovou kapacitou 46 osôb je 9 dvojlôžkových izieb, 4 trojlôžkové izby a 2 apartmány.  Každá izba má predsieň, vlastnú kúpeľňu s WC, televízor a bezplatné pripojenie na internet (WiFi).
V areáli  Šport Hotela Ostrov je možné využiť reštauráciu s romantickým výhľadom na Trenčiansky hrad. Reštaurácia disponuje kapacitou cca 70 osôb. Je spojená s barom a letnou terasou.
V priestoroch hotela sa nachádzajú dve kongresové miestnosti, obe pre cca 20 – 30 osôb. Tieto priestory je možné využívať aj na semináre a školenia, spoločenské posedenia, svadobné hostiny, rôzne jubilejné oslavy, firemné stretnutia a pod.
Pre návštevníkov hotela je pripravené i wellness centrum s vírivým bazénom, saunou, relaxačnou miestnosťou a masérskymi službami. Zacvičiť si môžete v našom fitness centre, kde na vás čakajú stacionárne bicykle, steper, lopty na cvičenie, činky rôznych veľkostí a pod.
Z bohatej ponuky športových možností spomenieme paintball, tenis, squash, stolný tenis, floorbal, bedminton, plážový volejbal, šípky, bowling či kolky. V najbližšom okolí sú možnosti pešej turistiky, cykloturistiky (k dispozícii je požičovňa bicyklov), in-line korčuľovania a vodných športov. Na svoje si prídu aj milovníci vyhliadkových plavieb.
Šport Hotel Ostrov ponúka možnosť kempingu, autokempingu a stanovania pri akejkoľvek príležitosti v okolí hotela.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť. Tešíme sa na vás.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Trenčín (Trenčiansky kraj)

GPS: 48,903795 18,049731

Kontakt

Adresa: Ostrov 241, Trenčín-Zamarovce, 911 05

Telefón: +421 911 124 485

Email: sporthotelostrov@gmail.com

Web: http://www.hotelostrov.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.hotelostrov.sk/izby/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 20,00 €

Max. počet osôb: 46

Vybavenie: Sauna, Fitness, Bazén, Športové náradie, Požičovňa bicyklov, TV na izbe, Reštaurácia, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 2x2, 7x2+1, 4x3, 1xAPT (1x2, +2),1xAPT (1x2, +3)

Počet spální: 15

Počet kúpeľní: 15

Počet WC: 15

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií