Privát Stanislav Kotuľak

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Privát Stanislav Kotuľak ponúka ubytovanie v príjemnom prostredí na okraji bardejovskej miestnej časti Dlhá Lúka. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi i skupiny priateľov.
Hostia majú k dispozícii samostatnú časť rodinného domu s vlastným vchodom. Maximálna kapacita privátu je 10 osôb. Nachádzajú sa tu dvojlôžkové a trojlôžkové spálne s možnosťou prístelky, kompletne vybavená kuchyňa. Samozrejmosťou je kúpeľňa a 2xWC. V záhrade je pre návštevníkov pripravený altánok s možnosťou grilovania. Atmosféru spríjemňuje záhradné jazierko. Parkovanie je zabezpečené na súkromnom pozemku pri dome.
Bardejov a jeho okolie ponúkajú mnoho možností aktívneho trávenia voľného času. Priamo nad Dlhou Lúkou sa vypína Zborovský hrad. V oblasti sa nachádza viacero turistických chodníkov a tiež cyklotrasy. Záujemcom o cyklotúry radi zapožičiame horské bicykle. 2 km od Dlhej Lúky sa nachádzajú známe Bardejovské Kúpele. Vo vzdialenosti 4 km leží historické centrum Bardejova, ktoré bolo vyhlásené za mestskú pamiatkovú rezerváciu a zapísané i do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Návštevník tu môže obdivovať množstvo nádherných pamiatok, kochať sa krásou rôznorodých múzejných expozícií či si posedieť v príjemných kaviarňach a reštauráciách.
Tak neváhajte a zavítajte k nám.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Bardejov (Prešovský kraj)

GPS: 49,327752 21,294246

Kontakt

Adresa: Hlavná 13, Bardejov-Dlhá Lúka, 085 01

Telefón: +421 908 383 368

Email: privat.stano@centrum.sk

Web: http://privatbardejov.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://privatbardejov.sk/cennik.htm

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 12,00 €

Max. počet osôb: 10

Vybavenie: Kuchynka, Krb, Grill, Parkovisko bezplatné, Úschovňa bicyklov

Formát izieb: 2x2+1, 1x3+1

Počet spální: 3

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií