Chata a turistická ubytovňa Kaška

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chata a turistická ubytovňa Kaška je situovaná v krásnom prostredí Jasenskej doliny v pohorí Veľká Fatra. Bezprostredné okolie ubytovania ponúka mnoho možností rekreačného využitia tak v lete, ako aj v zime. Chata a ubytovňa sa nachádzajú priamo pod svahmi obľúbeného lyžiarskeho strediska so šiestimi lyžiarskymi vlekmi, ktoré uspokoja začiatočníkov i náročnú klientelu. V lete sa možno venovať turistike, cykloturistike, zberu húb alebo lesných plodov. V stredisku je k dispozícii detské ihrisko a množstvo ďalších detských atraktivít.
Chata Kaška má celkovú kapacitu 9 osôb. Nachádzajú sa tu tri trojlôžkové spálne, spoločenská miestnosť, kuchyňa a spoločná kúpeľňa s WC. Turistická ubytovňa má celkovú kapacitu 40 osôb. K dispozícii sú tu dvoj až štvorlôžkové spálne, spoločenská miestnosť s televízorom a spoločné sociálne zariadenia. Stravovanie možno zabezpečiť v okolitých zariadeniach. Ubytovanie v Chate a turistickej ubytovni Kaška je vhodné i pre školy v prírode, lyžiarske kurzy a pod.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Martin (Žilinský kraj)

GPS: 49,012685 19,011023

Kontakt

Adresa: Jasenská dolina, Belá-Dulice, 038 11

Telefón: +421 905 838 999

Email: jmikusakova@gmail.com

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 49

Vybavenie: Detské ihrisko, Kuchynka

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 2x2; 9x4; 1xCH (3x3)

Počet spální: 14

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií