AquaCity Poprad

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

AquaCity Poprad patrí k najznámejším a najobľúbenejším aquaparkom na Slovensku. Nachádza sa vo vynikajúcej lokalite pod Vysokými Tatrami, na okraji popradskej mestskej časti Spišská Sobota.
V aquaparku nájdeme dovedna 13 bazénov a 350 vodných atrakcií, ako sú masážne trysky, vírivky, perličky či vodné hríby. Konkrétne ide o 3 vonkajšie termálne bazény s vodou s teplotou 28 – 38°C, z ktorých 1 je plavecký, 1 sedací a 1 relaxačný, taktiež vnútorné relaxačné bazény Blue Sapphire s chromoterapiou a večernou 3D Laser show, vnútorné luxusné bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, veľký plavecký bazén s dĺžkou 50 m a detský bazén Treasure Island (Ostrov pokladov) so slanou vodou, stroskotanou loďou, šmýkačkami a ďalšími zaujímavými atrakciami.
AquaCity Poprad má v ponuke i širokú paletu wellness služieb. Nachádza sa tu najväčšie dvojpodlažné welness centrum na Slovensku s privátnym bazénom, vírivkami, saunami, ľadovou jaskyňou, soláriom a ponukou masáží a spa procedúr. Športovci ocenia fitness centrum, kryocentrum zamerané na liečbu chladom pri teplote -120°C a tiež športový areál. Pre deti sú pripravené najrôznejšie animačné programy a detské ihriská.
Samozrejmosťou sú bohaté možnosti občerstvenia a stravovania.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,060078 20,30773

Kontakt

Adresa: Športová 1397/1, Poprad, 058 01

Telefón: +421 52 785 11 11

Email: info@aquacity.sk

Web: http://www.aquacity.sk/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://www.aquacity.sk/oznamy-o-prevadzke/otvaracie-hodiny-aquaparku-poprad/

Vstupné: http://www.aquacity.sk/aquapark-cenniky/

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií