Apartmány Jasná 278

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Apartmány Jasná 278 nájdete priamo v areáli lyžiarskeho strediska Jasná v Demänovskej Doline, len kúsok od zjazdovky. Vynikajúca poloha je predpokladom skutočne pohodlnej lyžovačky. V lete sa núka množstvo turistických chodníkov vedúcich Nízkymi Tatrami. Môžete vystúpiť na Chopok a ďalšie končiare s nádherným výhľadom. V okolí ubytovania sa nachádzajú Demänovské jaskyne, trochu ďalej, za Liptovským Mikulášom, na vás čaká aquapark Tatralandia.
Ubytovanie poskytujeme v dvoch komfortných apartmánoch s celkovou kapacitou 12 osôb. Apartmány s číslami 5. a 15. sú súčasťou apartmánového komplexu Jasná. Prvý apartmán sa nachádza na prízemí, má dve dvojlôžkové spálne a obývaciu miestnosť s televízorom a možnosťou dvoch prísteliek. Samozrejmosťou je plne vybavená kuchyňa (chladnička, elektrická dvojplatnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica) a kúpeľňa s WC. Druhý apartmán je situovaný na poschodí a má kapacitu 6 osôb. Nachádza sa v ňom jedna spálňa, obývacia miestnosť, plne vybavená kuchynka a kúpeľňa s WC. V oboch apartmánoch je bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi).
Návštevníkom apartmánového komplexu je k dispozícii predajňa a požičovňa lyžiarskych potrieb, a tiež bar s možnosťou občerstvenia i stravovania. V bezprostrednej blízkosti ubytovania sa nachádza aj reštaurácia. Parkovanie je možné priamo pred komplexom.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj)

GPS: 48,9699 19,58502

Kontakt

Adresa: Demänovská Dolina 278, Demänovská Dolina, 031 01

Telefón: +421 907 139 360; +421 905 443 346

Email: magarant@gmail.com

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 9,00 €

Max. počet osôb: 12

Vybavenie: Kuchynka, Domáce zvieratko, Internet, Úschovňa lyží

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 1xAPT (2x2, +2); 1xAPT (1x6)

Počet spální: 3

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií