AA ubytovanie

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

AA ubytovanie je situované v príjemnom prostredí obce Ratnovce, len 0,5 km od vodnej nádrže Sĺňava a necelé 3 km od centra kúpeľného mesta Piešťany.
Svojim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v dvoch jednoizbových apartmánoch, dvoch dvojizbových apartmánoch a dvoch mobilných domoch – karavanoch. Každý apartmán aj karavan má vlastnú kúpeľňu a WC, plne zariadenú kuchyňu s jedálenskou časťou, televízor, bezdrôtové pripojenie na internet i terasu s vonkajším posedením a s možnosťou grilovania.
Návštevníkom je k dispozícii priestranná spoločná záhrada, na ktorej sa nachádza detské ihrisko a veľký altánok (rozmery 12 x 4 m). Parkovanie je bezplatné, priamo pri objekte.
Okolie ubytovania poskytuje mnoho možností aktívneho trávenia voľného času. Okrem už spomínanej vodnej nádrže Sĺňava možno uviesť napríklad aquapark v Piešťanoch, známy piešťanský Kúpeľný ostrov s množstvom krásnych pamiatok, ale aj turistické a cykloturistické trasy tiahnuce sa okolím Ratnoviec. V zime môžu naši hostia navštíviť lyžiarske stredisko Bezovec vzdialené cca 19 km.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Piešťany (Trnavský kraj)

GPS: 48,563068 17,839308

Kontakt

Adresa: Ratnovce 420, Ratnovce, 922 31

Telefón: +421 903 217 499

Email: aaubytovanie@gmail.com

Web: http://www.aaubytovanie.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.aaubytovanie.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 7,20 €

Max. počet osôb: 32

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 2xAPT (1x2+2); 2xAPT (2x3); 2xCH (2x2, +2)

Počet spální: 8

Počet kuchýň: 6

Počet kúpeľní: 6

Počet WC: 6

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií