Turistická ubytovňa K2

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Turistická ubytovňa K2 sa nachádza v centre Košíc na Štúrovej ulici, len niekoľko minút chôdze od pešej zóny s množstvom historických pamiatok.
Ubytovanie poskytujeme v jedno- až štvorlôžkových izbách. Hosťom je k dispozícii spoločenská miestnosť s televízorom, chladničkou, mikrovlnkou a možnosťou uvariť si kávu alebo čaj. Kúpeľňa a WC sú spoločné a nachádzajú sa na chodbe.
Ubytovňa je súčasťou areálu, v ktorom nájdete aj reštauráciu, cestovnú kanceláriu, piváreň, kaviareň & herňu. Už od samého začiatku poskytujeme ubytovanie turistom, športovcom i klientom na pracovných cestách. Poskytujeme to, čo robotnícke ubytovne nedokážu: vďaka úzkej spolupráci s reštauráciou vieme pre ubytovaných klientov zabezpečiť celodennú stravu s možnosťou rezervácie obedového menu aj na večeru. V areáli sa nachádza malý park s fontánou a pieskoviskom pre deti. Parkovanie je možné priamo v areáli.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Košice (Košický kraj)

GPS: 48,716156 21,25484

Kontakt

Adresa: Štúrova 16/32, Košice, 040 01

Telefón: +421 904 452 726

Email: info@k2kosice.sk

Web: http://k2kosice.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://k2kosice.sk/cennik/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 12,00 €

Vybavenie: Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko platené

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií