Autor fotografie : Miloš Vachulík
Zobraziť na veľkej mape

Spa & Aquapark Turčianske Teplice

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Areál Spa & Aquapark sa rozprestiera na okraji nádherného kúpeľného parku v Turčianskych Tepliciach a ponúka mnoho možností aktívneho i pasívneho oddychu v každom ročnom období. Vďaka unikátnej liečivej termálnej vode s bohatým obsahom minerálov si návštevníci aquaparku môžu popri relaxe a zábave zlepšiť i svoj zdravotný stav, a to najmä ak ide o ľudí trpiacich ochoreniami pohybového aparátu, nervovými, urologickými či gynekologickými ochoreniami.
Spa & Aquapark Turčianske Teplice pozostáva z dvoch vzájomne prepojených areálov: z krytého areálu Spa s liečivou termálnou vodou s teplotou do 38°C a z prevažne otvoreného areálu Aquapark s teplotou vody do 33°C.
V areáli Spa, nájdete pokojový Červený bazén, rehabilitačný Ľudový bazén s vodnými chrličmi a masážnymi tryskami, vírivku Whirpool pre 8 osôb a tiež Vitálny svet s možnosťou saunovania a s bohatou ponukou masáží a liečivých zábalov.
V areáli Aquapark je k dispozícii vonkajší plavecký bazén dlhý 25 m, vonkajší atrakčný bazén s vodnými masážnymi ležadlami, divokou riekou a vodnými chrličmi, vnútorný sedací bazén so svetelným efektom a masážnymi tryskami a tobogany Kamikadze a Atrakčný Movie so zvukovými, svetelnými a obrazovými efektmi. Počas letnej sezóny je v prevádzke i veľká šmykľavka a detský bazén so šmykľavkou a detským ihriskom.
Spa & Aquapark Turčianske Teplice ponúka, samozrejme, i širokú paletu možností občerstvenia a stravovania.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Turčianske Teplice (Žilinský kraj)

GPS: 48,860857 18,858811

Kontakt

Adresa: Kollárova, Turčianske Teplice, 039 01

Telefón: +421 43 491 34 60

Email: spamanager@therme.sk

Web: http://aquapark.therme.sk/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://aquapark.therme.sk/

Vstupné: http://aquapark.therme.sk/cennik/cennik-spa-aquapark.html

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií