Ski/Sun area Makovica

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Rekreačné stredisko Ski/Sun area Makovica ponúka viacero možností aktívneho oddychu tak v lete, ako aj v zime. V zime je v prevádzke lyžiarsky areál s červenou (stredne ťažkou) zjazdovkou, ktorá má dĺžku 950 m a prevýšenie 186 m. Zjazdovku vyhľadávajú skôr zdatnejší, pokročilí lyžiari než začiatočníci. Počas sezóny je umelo zasnežovaná a obsluhovaná lyžiarskym vlekom. V stredisku si na svoje prídu aj snowboardisti, pre ktorých je tu vytvorený snowpark s 9 prekážkami a skokmi. Nie sú tu však vytvorené špeciálne podmienky pre deti. Nenachádza sa tu požičovňa lyžiarskej výstroje ani lyžiarsky servis.
V lete Makovica ponúka možnosť okúpať sa na otvorenom kúpalisku v krásnom prírodnom prostredí. Kúpalisko je rozdelené na plaveckú časť a časť pre deti, nachádza sa tu aj skokanský mostík. Dookola sú udržiavané trávnaté pláže. Pre návštevníkov je tu možnosť občerstvenia, nachádzajú sa tu sociálne zariadenia aj požičovňa rôznych športových a ďalších potrieb.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Bardejov (Prešovský kraj)

GPS: 49,398211 21,395257

Kontakt

Adresa: Nižná Polianka, 086 36

Telefón: +421 903 618 042; +421 903 635 710

Email: marysa@makovica.sk

Web: http://makovica.sk/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://makovica.sk/

Vstupné: http://makovica.sk/cennik/

V blízkom okolí nájdete

Zobraziť viac ... Zobraziť menej ...

Ubytovanie v okolí

Zobraziť viac ... Zobraziť menej ...
 

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií