Privát Cyprián

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ponúkame vám útulné ubytovanie na oddelenom podlaží rodinného domu so samostatným vchodom situované v príjemnej časti Spišskej Soboty. Z privátu je na skok do historického jadra tohto starobylého mestečka, ale i do Aquacity Poprad vzdialeného len 20 minút pešej chôdze. Okrem toho môžete od nás podnikať i celodenné výlety za prírodnými krásami Spiša (Vysoké Tatry, Slovenský raj, Pieniny, Belianska, Važecká či Dobšinská ľadová jaskyňa) alebo kultúrnymi pamiatkami (historické mestá a obce Levoča, Kežmarok, Strážky, Markušovce, Spišská Kapitula). V zime sú v prevádzke lyžiarske strediská v Lopušnej doline, Vysokých Tatrách a Slovenskom raji.
Ubytovanie poskytujeme v troch izbách – jednej trojlôžkovej a dvoch štvorlôžkových. Všetky izby sú vybavené televízorom a rádiom. Hosťom je k dispozícii spoločenská miestnosť s TV, kompletne zariadená kuchyňa (sporák, elektrická rúra, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica), kúpeľňa a WC. Oddychovať môžete na otvorenej terase či v altánku s grilom a posedením. V objekte je možnosť pripojenia na internet (WiFi). Parkovanie je možné priamo pri dome, v uzavretom dvore.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,06955 20,322993

Kontakt

Adresa: Matejovská 48, Poprad-Spišská Sobota, 058 01

Telefón: +421 902 685 780

Email: d.fotulova@gmail.com

Web: http://www.privatcyprian.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.privatcyprian.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 7,00 €

Max. počet osôb: 11

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x3, 2x4

Počet spální: 3

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií