Lyžiarske stredisko Ski TMG Remata

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Lyžiarske a rekreačné stredisko Ski TMG Remata leží v Kremnických vrchoch medzi Handlovou a Ráztočnom, v nadmorskej výške 500 - 590 m n. m. Stredisko poskytuje ideálne podmienky pre rodiny s deťmi, školy, lyžiarske kurzy či firemné akcie. Nachádza sa tu 1 väčšia stredne náročná zjazdovka s dĺžkou 500 m a prevýšením 90 m, ktorá je malým lesíkom rozdelená na dve časti. Zjazdovka je technicky zasnežovaná a osvetlená pre večerné lyžovanie. Obsluhujú ju dva lyžiarske vleky. Okrem toho je v stredisku k dispozícii malá detská zjazdovka s dvomi vyhradenými detskými vlekmi. Milovníci korčuľovania ocenia prírodné klzisko, bežkárov potešia bežecké trate s celkovou dĺžkou viac ako 20 km. V stredisku sa nachádza lyžiarska škola a škôlka, požičovňa lyží a snowboardov i skiservis.
V lete je na Remate taktiež viacero možností rekreačného a športového vyžitia, k dispozícii sú rôzne športové ihriská, a tiež možnosť rybolovu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Prievidza (Trenčiansky kraj)

GPS: 48,753464 18,801652

Kontakt

Adresa: Ráztočno - Remata, 972 31

Telefón: +421 911 243 868

Email: ondruska@remata.sk

Web: http://remata.sk/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://remata.sk/lyzovanie/

Vstupné: http://remata.sk/lyzovanie/

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií