Chata Valča

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chata Valča sa nachádza v chatovej osade v bezprostrednej blízkosti strediska SNOWLAND. Obklopuje ju prekrásna príroda pohoria Malá Fatra, ktorá poskytuje veľa možností na skvelú turistiku. V samotnom stredisku SNOWLAND čaká na návštevníkov nielen nezabudnuteľná lyžovačka, ale  aj klzisko, futbalové a multifunkčné ihrisko, golfové ihrisko či YETI Park, ktorý ocenia predovšetkým najmenší.
Chata Valča ponúka ubytovanie v dvoch samostatných apartmánoch s kapacitou 6 osôb. V každom apartmáne sa nachádzajú dve dvojlôžkové spálne (jedna s manželskou posteľou, druhá s dvomi oddelenými posteľami) a spoločenská miestnosť s televízorom, v ktorej je možnosť prespatia ďalších dvoch osôb na rozkladacej dvojpohovke. Spoločenská miestnosť je spojená s kuchynskou a jedálenskou časťou. Oba apartmány majú samozrejme tiež vlastnú kúpeľňu s toaletou. V objekte sa nachádza spoločná lyžiareň so sušičkou lyžiarok, sušičkou oblečenia, automatickou práčkou a vinotékou. Pred budovou je hosťom k dispozícii altánok s vonkajším posedením, kuchyňou a možnosťou grilovania a opekania.
Ubytovanie v Chate Valča je vhodné predovšetkým pre rodiny s deťmi, nie mládežnícke skupiny. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vás.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Martin (Žilinský kraj)

GPS: 49,011283 18,811616

Kontakt

Adresa: Valča 1086, Valča, 038 35

Telefón: +421 915 973 849

Email: zmizurova@gaya.sk

Web: http://www.penzionvalca.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penzionvalca.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 14,20 €

Max. počet osôb: 12

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 3

Formát izieb: 2xAPT (2x2, +2)

Počet spální: 4

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií